Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Braniewski Maraton na Raty. W niedzielę trzeci etap

2017-04-07 10:53:12 (ost. akt: 2017-04-07 10:56:18)

9 kwietnia zapraszamy na trzeci etap Braniewskiego Maratonu na Raty. Tym razem odbędzie się on na ul. Długiej (kąpielisko).

Zapisy od godziny 14:00. Dzieci startują o godz. 15:00, dorośli ok 15:30. W tym dniu jest jeszcze szansa spróbować swych sił w morsowaniu z Braniewskimi Morsami.

Udział w zawodach mogą wziąć wszyscy chętni bez przeciwwskazań lekarskich. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Dzieci do 9 lat będą miały do pokonania 400 metrów, starsze — w wieku 10-13 lat będą rywalizować na dystansie 800 metrów. Młodzież do 16 r.ż. będzie miała do pokonania 4 kilometry.
Każdy w uczestników maratonu otrzyma indywidualną kartę startową i numer, który obowiązuje przez cały maraton. Opłata za każdy etap wynosi 10 zł. Opłata obejmuje wejściówkę na basen.
Zapisy na poszczególne etapy będą się odbywać na godzinę przed startem w biurze zawodów, wyznaczonym przez organizatora.
Każdy kto ukończy maraton otrzyma pamiątkowy medal. Osoby, które zajmą pierwsze trzy miejsca open zostaną uhonorowane pucharem. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają statuetki. Wśród uczestników, którzy ukończą Braniewski Maraton na Raty rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe, w tym nagroda główna o wartości 500 zł dla dorosłych uczestników i 300 zł. dla dzieci.
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu ZATOKA wraz ze Stowarzyszeniem Rim Tim TEAM i KRR Zdrowe Braniewo.

Terminy etapów:
III etap — 9 kwietnia
IV etap — 7 maja
V etap — 3 czerwca
Zakończenie — 25 czerwca


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages