Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wielkie Wierzno czy Żelazna Góra? Ostatni moment, by zagłosować

2017-04-21 11:00:00 (ost. akt: 2017-04-21 11:15:16)

Autor zdjęcia: OSP Wielkie Wierzno.

W poniedziałek (24.04) kończymy nasz plebiscyt na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną. Na prowadzeniu od samego początku są strażacy z Wielkiego Wierzna. Gonią ich ochotnicy z Żelaznej Góry. O trzecie miejsce rywalizują jednostki z Braniewa i Fromborka.

W naszym plebiscycie niezmiennie prowadzą ochotnicy z Wielkiego Wierzna. Wciąż jednak wszystko może się zmienić. Nasze głosowanie zakończymy 24 kwietnia.

— W naszej jednostce jest 32 członków, w tym 4 honorowych i 6 kobiet — mówi Józef Sadzewicz, Naczelnik OSP Wielkie Wierzno. — Mamy dwa samochody: volkswagen transporter i tzn. ciężki oraz potrzebny w różnego rodzaju akcjach niezbędny sprzęt. Oprócz działalności typowo pożarniczej trzeba jeszcze zaznaczyć, że bardzo często bierzemy też udział w zawodach sportowo-pożarniczych. Nasi członkowie niejednokrotnie zajmowali już czołowe miejsca na szczeblu powiatowym. Cieszymy się z otrzymywanych głosów. Każdy wysłany sms to dla nas dowód uznania starań każdego ochotnika i docenienie jego pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali już na nas swój głos.

Na drugiej pozycji są strażacy z Żelaznej Góry. Natomiast o trzecią pozycję rywalizują ochotnicy z Fromborka i Braniewa.

Zakres działalności ochotniczych straży pożarnych to wszystkie odcienie ratownictwa. Strażacy są przede wszystkim przy pożarach, ale także podczas działań na wodzie, w zagrożeniach chemicznych i ekologicznych. Ochotnicze Straże Pożarne zajmują się również sportem, edukacją i wychowaniem oraz kulturą.

To nie wszystko, ponieważ w naszym regionie są także remizy, które pełnią funkcję świetlic wiejskich, a nawet... kaplic, w których odbywają się nabożeństwa. Obok remiz powstają też place zabaw dla dzieci, a także sauny. Nie można zapomnieć także o zespołach muzycznych i orkiestrach.
Plebiscyt zakończymy 24 kwietnia 2017 roku. Wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki w powiatach naszego powiatu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach. W tym drugim przypadku OSP powalczą w dwóch kategoriach, w pierwszej znajdą się te, które znajdują się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, i te, które się w nim nie znajdują.
Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto.

Jak głosujemy: Głosowaniem polega na wysłaniu SMS o treści IKAT.OSP.X na 71601. X to numer porządkowy przypisany konkretnej OSP. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie rozpocznie się 11 marca 2016 r. o godz. 12.00 i potrwa do 24 kwietnia 2016 r. do godz. 23.59.
Regulamin: kliknij tutaj

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages