Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

2017-04-14 13:27:30 (ost. akt: 2017-04-14 13:30:18)

W dniu 12 kwietnia w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie odbył się uroczysty apel w związku z przypadającą 13 kwietnia Rocznicą Zbrodni Katyńskiej.

W apelu udział wzięli: przedstawiciele władz samorządowych, Radni Powiatu Braniewskiego, dyrektorzy jednostek, przedstawiciele służb mundurowych, przedstawiciele instytucji z terenu Powiatu Braniewskiego oraz nauczyciele , uczniowie i pracownicy ZSB w Braniewie.

Starostwo Powiatowe w Braniewie reprezentowali: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński i Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Jolanta Skuratko.

W trakcie apelu przy Dębie Katyńskim i pomniku poświęconym por. Antoniemu Paprocie i Ofiarom Zbrodni Katyńskiej złożono kwiaty i zapalono znicze.Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages