Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Uczniowie z europejskimi certyfikatami

2017-04-21 11:56:21 (ost. akt: 2017-04-21 12:03:30)
Certyfikat poświadcza wiedzę i umiejętności zdobyte podczas zagranicznej praktyki w Lipsku

Certyfikat poświadcza wiedzę i umiejętności zdobyte podczas zagranicznej praktyki w Lipsku

Autor zdjęcia: Fot. Archiwum ZSB w Braniewie

Wicestarosta braniewski Artur Mieczaniec i dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie Piotr Danielewicz, wręczyli uczniom certyfikaty Europass Mobilność.

Certyfikaty otrzymali uczniowie, którzy uczestniczyli w projekcie „Młody informatyk w europejskiej sieci”, w ramach programu Erasmus+.

Certyfikat jest dokumentem poświadczającym wiedzę i kwalifikacje, które uczniowie zdobyli w innym kraju europejskim. W przypadku młodych braniewian było to w Technikum Informatycznym w Lipsku — w trakcie odbytych w maju praktyk zawodowych.

— Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów oraz zwiększenie ich konkurencyjności na polskim i zagranicznym rynku pracy — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Jestem przekonany, że uczniom, którzy mogą wylegitymować się takim dokumentem, łatwiej będzie przekonać pracodawców do zatrudnienia właśnie ich.

Wręczenie certyfikatów poprzedziła prezentacja multimedialna na temat przebiegu praktyki zawodowej oraz podsumowanie projektu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages