Najważniejsze były trzy punkty

2017-04-24 11:20:20(ost. akt: 2017-04-24 11:39:46)

Nikodem Szalkowski (pierwszy z prawej) - autor gola na wagę 3. punktów

Autor zdjęcia: Adam Jakubiak

W 22. kolejce Zatoka Braniewo występując w roli gości pokonała Delfina Rybno 1:0. Gola na wagę kompletu punktów zdobył w doliczonym czasie gry Nikodem Szalkowski. W sumie zwycięstwo Zatoki, zdaniem wielu obserwatorów, uważane jest za szczęśliwe. Remis byłby bardziej sprawiedliwy, ale tym razem piłkarski fart był po stronie braniewian.
Trener Paweł Karpowicz z różnych powodów nie mógł zabrać na mecz z Delfinem Cezarego Cieplińskiego, Tomasza Ptaka, Łukasza Wolaka i Piotra Lewandowskiego. W jego ekipie zadebiutował Tomasz Niedużak, który powrócił z zagranicznych wojaży, a ostatnio był zawodnikiem Zalewu Frombork. Jego debiut należy uważać za bardzo udany, gdyż był wyróżniającym się piłkarzem defensywy gości.

Obydwie drużyny miały po kilka sytuacji, ale trudno je nazwać klarownymi. Bramkę na wagę kompletu punktów zdobył w 101 minucie gry Nikodem Szalkowski. Dokładnie z rzutu wolnego dośrodkował Bogdan Wieliczko, a napastnik Zatoki tylko przedłużył główką lot piłki czym zupełnie zaskoczył bramkarza gospodarzy. Dośrodkowanie B. Wieliczki było jego piętnastą asystą w sezonie 2016//2017.

W 60 minucie gry groźnej kontuzji (złamanie łokcia) doznał zawodnik Delfina Karol Sobotkowski i arbiter przerwał mecz na 15 minut w oczekiwaniu na karetkę pogotowia.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: