środa, 25 listopada 2020. Imieniny Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Uwiecznij „Piękno Ziemi Braniewskiej”

2017-06-06 12:00:00 (ost. akt: 2017-06-06 12:51:47)

Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie serdecznie zaprasza mieszkańców Braniewa i Powiatu Braniewskiego do udziału w VIII edycji konkursu fotograficznego „Piękno Ziemi Braniewskiej”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 roku życia (włącznie) i powyżej 16 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest dołączenie do pracy konkursowej pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych dziecka na jego udział w konkursie.

Każdy z uczestników może nadesłać do 3 fotografii kolorowych lub czarno-białych w preferowanym formacie 15 x 21 cm bez ramki, na papierze matowym lub błyszczącym, wcześniej nie prezentowanych i nie nagradzanych. Fotografie mogą być wywołane lub wydrukowane na drukarce atramentowej bądź laserowej.
Do wywołanego bądź wydrukowanego zdjęcia należy dołączyć jego zapis cyfrowy na CD (preferowane parametry: plik JPG, 1MG, wymiar 2200x1535 pikseli). Nie można zgłaszać fotografii tylko w formie cyfrowej, nie można też przesyłać fotografii e-mailem. Nie zezwala się na dokonywanie zmian kompozycji fotografii typu fotomontaż, używanie programów do obróbki zdjęć. Fotografie powinny przedstawiać charakterystyczne krajobrazy, elementy architektury, sztuki lub przyrody, które pozwolą zlokalizować miejsce, w którym zostały zrobione.

Każda fotografia powinna być czytelnie opisana. Opis na fotografii powinien zawierać: dane osobowe autora fotografii: imię, nazwisko i adres, telefon oraz e-mail, tytuł fotografii, nazwę przedstawionego obiektu lub miejsca, datę wykonania, wiek uczestnika. Fotografie należy przesłać/dostarczyć do dnia 16 czerwca 2017 r.

Jury zakwalifikuje fotografie do wystawy pokonkursowej. Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych fotografii oraz wręczenie nagród odbędzie się pod
koniec czerwca 2017 r., po uprzednim zawiadomieniu o dokładnym terminie osób nagrodzonych bądź wyróżnionych.
Główne cele konkursu to: zachęcenie do poznania uroków Ziemi Braniewskiej, promocja walorów krajobrazowych i architektonicznych Powiatu Braniewskiego.

Organizatorzy:
Organizator: Punkt Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie.
Patronat: Burmistrz Miasta Braniewo Monika Trzcińska; Starosta Braniewski Leszek Dziąg.
Patronat medialny: IKAT Gazeta Braniewska.
Regulamin konkursu: http://www.it.braniewo.pl/files/Regulamin.pdf

Zgłoszenia:
Fotografie należy przesłać/dostarczyć do dnia 16 czerwca 2017 r. na adres: Punktu Informacji Turystycznej MBP w Braniewie, ul. Katedralna 7, 14-500 Braniewo z dopiskiem: „Konkurs fotograficzny – Piękno Ziemi Braniewskiej”
Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. 55 644 3303 lub wysyłając pytania na
adres e-mail: it_braniewo1@poczta.onet.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages