Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

"Dbam o swoje bezpieczeństwo" – konkurs powiatowy rozstrzygnięty

2017-04-27 09:20:47 (ost. akt: 2017-04-27 09:41:19)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Rozwijanie odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych, zrozumienie zagrożenia jakie niesie ze sobą wybór niewłaściwego miejsca zabawy, bezpieczne korzystanie z Internetu - to tylko niektóre z celów VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo". 9 z 47 nadesłanych prac wybranych przez komendanta i policyjnego profilaktyka zostało zakwalifikowanych do wojewódzkiego finału.

VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Dbam o swoje bezpieczeństwo" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 30 w Olsztynie i Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie jak co roku cieszyła się zainteresowaniem uczniów z klas I – III szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.

Do braniewskiej jednostki Policji wpłynęło blisko 50 prac plastycznych, z których policjanci musieli wybrać do etapu wojewódzkiego 9 prac, po 3 z każdej grupy wiekowej.

W etapie powiatowym rywalizowały dzieci ze szkół w Lechowie, Płoskini, Szylenach, Lipowinie, Zagajach i SP nr 3 w Braniewie. Wśród wyróżnionych prac, które reprezentować będą nasz powiat na etapie wojewódzkim znalazły się prace ze szkół w Płoskini i SP nr 3 w Braniewie.

W galerii zdjęć prezentujemy wyróżnione prace.

AKCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages