Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Zastępca Komendanta Głównego PSP wizytował braniewskich strażaków

2017-05-12 14:31:48 (ost. akt: 2017-05-12 14:38:08)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

11 maja Zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Marek Jasiński wizytował jednostkę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Głównym celem wizyty Zastępy Komendanta Głównego PSP było zapoznanie się z warunkami pełnienia służby przez braniewskich strażaków, realizacji bieżących zadań przez strażaków z jednostki ratowniczo – gaśniczej.

Nadbrygadier Marek Jasiński przedstawił również kierunki działania Państwowej Straży Pożarnej w bieżącym roku, omówił kwestie dotyczące kształcenia strażaków, prac związanych z wprowadzeniem nowego wzoru umundurowania bojowego oraz rozwoju jednostek KSRG. Strażacy będący na służbie mieli również możliwość przedstawienia pytań oraz wyrażenia opinii i poglądów w zakresie służby w Państwowej Straży Pożarnej.

Na zakończenie wizyty Komendant Powiatowy PSP w Braniewie mł. bryg. Władysław Szczepanowicz wręczył Zastępcy Komendanta Głównego PSP nadbryg. Markowi Jasińskiemu pamiątkowy medal z okazji 25 – lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej.
 
mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewieCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages