Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Bieg „Graniczna 9”. Zapraszamy do kibicowania

2017-05-18 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-18 12:29:34)

Autor zdjęcia: Fot. Archiwum redakcji

Woda, bagno, piaszczyste i strome góry oraz ostre i niebezpieczne zbiegi czekają na uczestników ekstremalnego biegu „Graniczna 9”. Zawody odbędą się 20 maja w lesie nad rzeką Baudą. Choć zapisy są już zamknięte zachęcamy wszystkich do kibicowania zawodnikom na trasie.

Zbiórka uczestników w Bazie Harcerskiej nad rzeką Baudą. Start młodzieży o godz. 10.00, natomiast dorosłych o godz. 11.00. Linia startu i mety będzie znajdować się na placu głównym bazy harcerskiej.

Zawodnicy pełnoletni będą mieli do pokonania ok. 9 kilometrów, młodzież ok. 3 km. Limit na pokonanie trasy to 3 godziny. W zawodach mogą wystartują osoby pełnoletnie, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych, niepełnoletnie (w wieku 14-18 lat) za zgodą opiekuna oraz reprezentanci służ mundurowych: Straży Granicznej, Wojska, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Ochotniczej Straży Pożarnej. Wszyscy zawodnicy będą ubrani w mundur polowy lub ćwiczebny (mundur polowy, bluza moro długi rękaw, buty krój wojskowy z cholewką min. 7,5 cala, tj. 19,05 cm.).

Choć lista zawodników jest już zamknięta zachęcamy wszystkich do kibicowania zawodnikom na trasie.

Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages