Lekkoatleci z Wilcząt w dobrej formie

2017-05-18 09:28:44(ost. akt: 2017-05-18 10:01:27)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W środę (17 maja) w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w lekkiej atletyce. Dobre wyniki podczas tych zawodów osiągnęli gimnazjaliści z Wilcząt.
Patrycja Steć została mistrzynią województwa: w skoku wzwyż z wynikiem 160 cm i skoku w dal osiągając 5,06 metrów. Ustanowiła również rekord gminy Wilczęta w biegu na 300 m uzyskując czas 44,14 sekund. Michał Jeremicz został mistrzem województwa w skoku wzwyż (170 cm) i wicemistrzem województwa w skoku w dal ( 5,63 m). Alan Michałek zdobył srebrny medal w skoku wzwyż z wynikiem 165 centymetrów. A sztafeta 4 x 100 m w składzie: Jakub Dziewiałtowicz, Michał Jeremicz, Jakub Kokoszka i Jakub Stasiak wywalczyła brązowy medal wynikiem 48,74 sekund. Inne dobre wyniki to 5 miejsce Jakuba Stasiaka w biegu na 300 m i 6 miejsce Jakuba Dziewiałtowicza w skoku w dal.

W zawodach startowali także: Katarzyna Piechowicz, Kacper Biały, Dawid Wróblewski, Piotr Wakieć, Wojciech Niemiec, Michał Pańczuk i Kacper Miszka. Uczniów do zawodów przygotował nauczyciel Piotr Michałek.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna