środa, 20 czerwca 2018. Imieniny Bogny, Rafaeli, Rafała

Od czterdziestu lat w powiecie

2017-05-30 11:00:00 (ost. akt: 2017-05-30 11:31:58)

Osoby niewidome i niedowidzące z powiatu braniewskiego od 40. lat mają swoje wspólne miejsce: jest nim koło Polskiego Związku Niewidomych w Braniewie.

Członkowie koła, ich rodziny i najbliżsi, przyjaciele i goście uroczyście obchodzili 40-lecie istnienia koła PZN w Braniewie.

Wśród zaproszonych był Mateusz Sobieszczuk, członek Zarządu Powiatu Braniewskiego, który odebrał podziękowania dla Starostwa Powiatowego za dotychczasową współpracę i wsparcie działania koła PZN w Braniewie.

— Członkowie braniewskiego koła PZN to wielka rodzina, która angażuje się w życie powiatu braniewskiego — mówi Mateusz Sobieszczuk. — Osoby niewidome i niedowidzące pokazują nam wszystkim, że mimo choroby nie wolno zamykać się w czterech ścianach i należy wychodzić do innych, ciesząc się życiem.
Potwierdzeniem tych słów niech będzie fakt, że niewidomi regularnie jeżdżą na wycieczki i pielgrzymki. Byli już w niemal wszystkich zakątkach Polski i w wielu krajach Europy.

Nie sposób wyobrazić sobie także wielu wydarzeń kulturalnych bez występu zespołu „Ton-Lira”, działającego przy kole PZN w Braniewie.
Jubileuszowe spotkanie było także okazją do podziękowania Annie Stachowskiej-Malesa za działalność na rzecz koła i szereg działań podejmowanych w powiecie braniewskim.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages