Debiut Alicji Gajewskiej na basenie olimpijskim w zawodach międzynarodowych

2017-06-01 10:54:47(ost. akt: 2017-06-01 12:02:09)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Na basenie Aquasfera Galeria Warmińska w Olsztynie odbyły się dwudniowe Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. Wśród uczestników znalazła się przedstawicielka Braniewa – zawodniczka UKS PIRAT Elbląg - Alicja Gajewska.
Zawody były bardzo silnie obsadzone. Na starcie zameldowali się przedstawiciele 39 klubów z całej Polski oraz kluby pływackie z Rosji, Ukrainy i Litwy. Zawody odbywały się na olimpijskim basenie o długości 50 metrów. Alicja Gajewska wystartowała w 3 konkurencjach.

Pierwszego dnia przedstawicielka Braniewa wystartowała na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, z czasem 31:34 sekund zajęła 12 miejsce na 26 startujących.

Drugiego dnia zawodów Ala rywalizowała na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym i z czasem 38:42 sekund zajęła 13 miejsce. Chwilę później stanęła na słupku startowym, by zaprezentować się na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Z czasem 1:09:34 Ala zajęła 14 miejsce na 28 zawodniczek.

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę Alicja zajęła 29 miejsce.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: