Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Strażacy ćwiczyli w ZSZ

2017-06-13 10:39:49 (ost. akt: 2017-06-13 10:46:09)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Braniewscy strażacy zrealizowali kolejne ćwiczenia w ramach doskonalenia zawodowego na terenie Braniewa. Na miejsce ćwiczeń wybrano Zespół Szkół Zawodowych w Braniewie.

Oprócz zadań przewidzianych dla strażaków przeprowadzona została również próbna ewakuacja młodzieży i pracowników szkoły. Próbny alarm przeciwpożarowy i ewakuacja w połączeniu z praktycznymi ćwiczeniami strażaków okazał się doskonałą formą na sprawdzenie procedur obowiązujących w placówce szkolnej.

— Standardowo strażacy zmagali się z pozorowanym pożarem w pomieszczeniach szkolnych, pracowali w pomieszczeniach silnie zadymionych w poszukiwaniu osób poszkodowanych, zbierali informację od dyrekcji szkoły w zakresie ilości osób, która została ewakuowana oraz ilości osób, które nie opuściły budynku szkoły — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie.

W ćwiczeniach uczestniczyli strażacy z JRG PSP w Braniewie oraz WSP. To kolejne ćwiczenia zrealizowane w placówkach szkolnych na terenie Braniewa.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


 
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages