Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Laury

2017-06-14 10:27:01 (ost. akt: 2017-06-14 10:43:01)

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy i włączenie się w zbiórkę publiczną na rzecz Laury

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy i włączenie się w zbiórkę publiczną na rzecz Laury

Autor zdjęcia: Fot. Archiwum organizatorów

Już 18 czerwca w godzinach 9-14 w Szkole Podstawowej nr 3 w Braniewie odbędzie się Festiwal Inicjatyw Dziecięcych #InicjatywaDlaLaury. We wsparciu lokalnych przedsiębiorców, instytucji edukacyjnych, klubów sportowych przeprowadzony zostanie szereg aktywności na rzecz potrzebującej Laury.

Laura urodziła się jako wcześniak z wadami wrodzonymi m. in. sekwencją Piereea Robina, z wadą serduszka ASD II, z rozszczepem podniebienia i z wadą nóżek. Jednak najpoważniejsza to wada neurologiczna - agenezja ciała modzelowatego powodująca opóźnienie psychoruchowe. Laura nie mówi, nie chodzi, sama nie je - karmiona jest dojelitowo przez PEG-a, ale po kilku turnusach rehabilitacyjnych i stałej rehabilitacji w domu robi postępy w siedzeniu i pozycji do raczkowania.

Lekarstwem dla Laury jest rehabilitacja. Stąd właśnie zrodził się pomysł na to przedsięwzięcie.
Inicjatorem zbiórki i całego festiwalu jest organizator wypoczynku dla dzieci, Szkółka Piłkarska i Szkoła Tańca: Sportowa Inicjatywa. Firma prowadzi swoje zajęcia na terenie powiatu braniewskiego i elbląskiego. Całej imprezie towarzyszyć będą pokazy taneczne wraz z turniejem piłki nożnej Sportowej Inicjatywy. To już druga edycja tego wydarzenia.

W ramach atrakcji towarzyszących do wydarzenia zostaną zaproszone Instytucje oraz kolektywy zapewniające uczestnikom sportowe, kulturowe oraz edukacyjne aktywności.

Na co liczyć mogą uczestnicy, którzy dołączą tego dnia do Festiwalu? Nie zabraknie: warsztatów z programowania robotów prowadzonych przez FanRobot - Nauka i Zabawa, spektakularnych warsztatów chemicznych z ciekłym azotem dowodzonych przez gdyński EduFun, warsztatów cyrkowych na czele z zawodowym kuglarzem Kamilem Maleckim, czy warsztatów konstruktorskich prowadzonych przez Sportową Inicjatywę Science&Fun. Ponadto, czas umilać będą m.in. dmuchańce, olbrzymie bańki mydlane, tworzenie okolicznościowej przypinki, słodki poczęstunek, artystyczne malowanie twarzy.

Wszystkie powyższe atrakcje, w godzinach 9-14, będą nieodpłatne. Tego dnia zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy i włączenie się w zbiórkę publiczną na rzecz Laury. Na terenie Festiwalu kwestować będą oznakowani Wolontariusze.

Poza bezpłatnymi zabawami dla dzieci, odbywać będą się również licytacje oraz konkursy z wpisowym. Do zdobycia będzie mnóstwo bezcennych gadżetów. M.in. koszulki z podpisami znanych klubów polskich i zagranicznych, bony do kosmetyczek, fryzjerów, restauracji, kawiarni, a także wejściówki do sieci Parków Trampolin JumpCity, czy Centrum Nauki EXPERYMENT. Dochód ze zbiórki przekazany zostanie na rzecz Laury Gawryś.


Jeżeli jesteś przedsiębiorcą/osobą prywatną i chciałbyś dołączyć do akcji poprzez przekazanie swoich usług, czy produktów, bądź jesteś zainteresowany wolontariatem 18 czerwca zapraszamy do kontaktu poprzez adres mailowy: biuro@sportowainicjatywa.pl lub pod numerem telefonu 661-733-079.Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages