Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Okaż kulturę i chroń naturę

2017-06-19 12:15:24 (ost. akt: 2017-06-19 12:42:02)

Autor zdjęcia: Fot. Archiwum organizatorów

Kilkudziesięciu uczniów z powiatu braniewskiego wystartowało w konkursie wiedzy o ochronie środowiska przyrodniczego i ekologii „Okaż kulturę i chroń naturę”.

Konkurs był dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Braniewie. Jego organizatorem była Liga Obrony Kraju z siedzibą w Pieniężnie oraz Miejski Dom Kultury w Pieniężnie.

W konkursie wystartowali uczniowie wytypowani przez nauczycieli poszczególnych szkół. Zmagali się oni z pytaniami na poziomie szkoły podstawowej klas IV-VI. Konkurs przebiegał na zasadzie programu „Jeden z dziesięciu” — startujący odpowiadali dotąd, dopóki nie udzielili trzykrotnie błędnej odpowiedzi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyli Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego i Mateusz Sobieszczuk, członek Zarządu.WYNIKI:
1. Adrian Grzybowski (Szkoła Podstawowa w Pakoszach)
2. Jakub Mikulski (SP Pakosze)
3. Anna Rudyk (SP Pieniężno)
4. Paulina Kozłowska (SP Pakosze)
5. Patryk Kowal (SP Pakosze)

Kolejne miejsca: Tomasz Skiba (SP Pieniężno) i Karol Noszczak (SP Pakosze) — uzyskując taką samą liczbę punktów.
Następnie: Natalia Matusiak (SP Pakosze), Alicja Masoj (SP Pakosze), Julia Dębska (SP Pakosze), Maria Łosiewicz (SP Pakosze) — przy jednakowej sumie punktów.
Dalsze miejsca: Julia Grzybowska i Artur Klimowicz (SP Pakosze). Bartek Dębski (SP Pakosze), Anna Dworak (SP Pieniężno) i Amelia Malaszewska (SP Pieniężno).


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages