Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

„Zdrowie kółkiem się toczy”

2017-06-26 11:11:54 (ost. akt: 2017-06-26 11:16:04)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Stowarzyszenie Edukacyjne Serce otwarte jak książka działające przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie po raz kolejny przystąpiło do programu grantowego Fundacji Banku Zachodniego WBK "Bank Dziecięcych Uśmiechów" i zostało jego laureatem, pozyskując kwotę 4000 zł na realizację projektu sportowo - edukacyjnego pn. „Zdrowie kółkiem się toczy”.

Dzięki temu uczniowie klas V i VI podczas grupowych wycieczek rowerowych aktywnie spędzają wolny czas, obcują z fauną i florą rodzimej przyrody, a potem na zajęciach pozalekcyjnych dokumentują swoje obserwacje, sporządzają notatki i przetwarzają zgromadzony materiał z wykorzystaniem szkolnego sprzętu komputerowego. Oprócz rozwijania swoich sportowych, przyrodniczych i informatycznych pasji dzieci uczą się także pracy w grupie metodami projektu.

Podczas wyjazdów, obok opiekunów – nauczycieli wychowania fizycznego, uczniom towarzyszą także rodzice – wolontariusze z grupy rowerowej „Szybki struś”.


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages