Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Polska-Rosja. Razem o remontach dróg

2017-06-30 14:02:04 (ost. akt: 2017-06-30 14:03:29)

Autor zdjęcia: Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie

Starosta braniewski i mer Mamonowa planują na swoim terenie remonty dróg. Potrzebne są do tego pieniądze, które można pozyskać z programu Polska-Rosja.

Starosta braniewski Leszek Dziąg, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Mirosław Kudliński i dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Braniewie Wojciech Skiba spotkali się w Braniewie z merem Mamonowa Olegiem Szłykiem, aby rozmawiać o możliwościach zdobycia funduszy na remonty dróg (tak po stronie polskiej, jak i po stronie rosyjskiej) w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

— Zależy nam szczególnie, aby kompleksowo wyremontować drogę z Żelaznej Góry w stronę Lelkowa, strona rosyjska natomiast planuje remont dróg wiodących po ich stronie do „berlinki” — mówi starosta Leszek Dziąg.
Było to pierwsze spotkanie w tej sprawie. Kolejne odbędzie się w najbliższym czasie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages