Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Zapraszamy na 5 urodziny Iskierki

2017-08-17 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-17 12:14:15)

Tak jak w roku poprzednim, tak i w tym, odbędzie się przyjęcie urodzinowe, podczas którego oprócz dobrej zabawy dla wszystkich, będzie można również wesprzeć finansowo naszą małą braniewiankę Julię Buczko.

— Trudno jest prosić o wsparcie, wiedząc, że każdy z nas ma swoje problemy, troski i smutki — mówią bliscy dziewczynki. — Mimo wszystko zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca, czułych na cierpienie Julki, u której stwierdzono zespół wad wrodzonych centralnego układu nerwowego pod postacią Holoprosencephalia Semilobaris (brak podziału mózgu na półkule) wraz z wadami towarzyszącymi czyli małogłowiem, mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym i hipernatremią - o wsparcie naszej inicjatywy. Choroba Julki uniemożliwia jej normalny rozwój i właściwe funkcjonowanie. Dlatego też, zamiast bawić się i cieszyć dziecięcą beztroską, musi ciężko pracować, aby w przyszłości funkcjonować jak najlepiej. Wiąże się to jednak z regularną rehabilitacją, która niestety jest bardzo kosztowna, ale za to przynosi ogromne postępy. Dla nas najważniejsze jest utrzymanie efektu jaki jest w chwili obecnej, a także czynimy wiele starań, aby Julka była sprawniejsza.

Organizacja urodzin to nie tylko wsparcie finansowe – to również integracja społeczeństwa, a także zmniejszenie dystansu dzielącego osoby niepełnosprawne od w pełni sprawnych.

Jak można nam pomóc? Organizatorzy liczą na każdą formę wsparcia akcji.
— Czekamy na różnego rodzaju inicjatywy — mówią organizatorzy urodzin. — Czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, a chciałbyś dołączyć do naszej akcji poprzez przekazanie swoich propozycji skontaktuj się z nami drogą mailową: iskierkajulia@onet.pl lub telefonicznie z Anną Kroczyk: 571 343 936. Już teraz serdecznie dziękujemy za okazane zrozumienie i pomoc. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi nam zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie Waszym wkładem w lepszą przyszłość Julki.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages