Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Strażacy o bezpieczeństwie nad wodą

2017-08-01 09:23:46 (ost. akt: 2017-08-01 09:39:31)

Autor zdjęcia: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie gościli na terenie strażnicy dzieci z półkolonii „Sportowy Zawrót Głowy”. Wizyta młodzieży była doskonałą okazją, aby przybliżyć tematykę bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.

Dzieciaki mogły zapoznać się z technikami ratowania osób, które znajdują się w wodzie, zobaczyć sprzęt do ratownictwa wodnego, którym dysponują braniewscy strażacy. Dodatkowo uczestnicy wizyty w Państwowej Straży Pożarnej mogli poznać uroki rzeki Pasłęki, korzystając z łodzi ratowniczej.  Na spotkaniu nie zabrakło również elementów związanych z zasadami udzielania pierwszej pomocy, wzywania służb ratowniczych i korzystania z numerów alarmowych.

Spotkanie zorganizowano w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Kolejne akcje związane z pokazami ratowniczymi zaplanowano na sierpień.

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w BraniewieCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages