Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Kolejne spotkania w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

2017-08-11 13:17:40 (ost. akt: 2017-08-11 13:25:24)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Korzystając ze sprzyjającej pogody oraz pobytu licznych grup młodzieży wypoczywającej na terenie powiatu braniewskiego, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadzili kolejne akcje promujące bezpieczeństwo nad wodą.

7 sierpnia, w porcie we Fromborku zorganizowano pokaz i szkolenie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Grupa harcerzy wypoczywająca we Fromborku przybyła do portu, gdzie strażacy z KP PSP w Braniewie zaprezentowali i omówili techniki pomocy osobom znajdującym się wodzie, przedstawili zasady udzielania pierwszej pomocy oraz zaprezentowali sprzęt ratowniczy będący na wyposażeniu pojazdów straży pożarnej. Strażaków z PSP w Braniewie w pokazie wspierali również strażacy-ochotnicy z OSP Frombork.

W środę, 9 sierpnia strażacy gościli grupę młodzieży – półkolonię z Braniewskiego Centrum Kultury. Młodzież mogła również zapoznać się z zasadami bezpiecznego wypoczynku nad wodą, metodami udzielania pomocy osobom, które znajdują się w wodzie.

W weekend strażacy – ochotnicy z Fromborka oraz Wilcząt prezentowali podczas festynów sprzęt ratowniczy, techniki udzielania pomocy oraz przeprowadzili zabawy i konkursy dla najmłodszych uczestników pikników. W działaniach tych strażaków – ochotników wspierali koledzy z Państwowej Straży Pożarnej.
 
Opracował – Foto: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewieCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages