Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Z zapowiedzią dobrej współpracy

2017-09-06 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-06 13:29:20)

Starosta braniewski Leszek Dziąg podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Braniewskiego przywitał gościa – Jana Bobka, przewodniczącego Sejmiku Wojewódzkiego i jednocześnie wraz z całym Zarządem Powiatu Braniewskiego pogratulował Janowi Bobkowi wyboru na tę funkcję.

— Objęcie przez pana najwyższego stanowiska w Sejmiku to dla powiatu braniewskiego, którego jest pan mieszkańcem, powód do wielkiej dumy oraz wielkie nadzieje społeczne — mówił braniewski starosta. — Jesteśmy przekonani, że wybór pana na to stanowisko, to wyraz uznania dla pana dotychczasowej pracy oraz doskonałej znajomości problemów ekonomicznych, społecznych i gospodarczych województwa. Liczymy, że praca na tym stanowisku dostarczy panu satysfakcji i wpłynie na dalszy rozwój województwa i tym samym powiatu braniewskiego.
Jan Bobek podkreślił, że swoją drogę w samorządzie rozpoczynał jako radny Rady Powiatu Braniewskiego.
— Dlatego dziękuję mieszkańcom Braniewa i powiatu braniewskie za to dobre wychowanie, które miało miejsce w pierwszej kadencji powiatu. Bo to właśnie tutaj, na tej sali, miały początek moje działania w samorządzie. Teraz można powiedzieć, że doszedłem na szczyt władzy samorządowej w województwie. Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie. Ale znając siebie, swój charakter i swoje umiejętności pomagania, to możecie być pewni, że możecie na mnie liczyć, jeżeli taka pomoc będzie potrzebna.

SP

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages