Rezerwy Zatoki lepsze od Piasta w derbach powiatu

2017-09-08 12:30:54(ost. akt: 2017-09-08 13:32:13)

Zatoka II po wygraniu zaległego meczu ma szansę na fotel lidera

Autor zdjęcia: Fot. Adam Jakubiak

W trzeciej kolejce A klasy grupy drugiej Piast Wilczęta przegrał na własnym boisku z Zatoką II Gminą Braniewo. Trzecia drużyna z powiatu - Wałsza Pieniężno tym razem miała pauzę.
Trener rezerw Zatoki Jacek Ptak miał kłopot z obsadą bramki. Z konieczności zagrał zawodnik z pola Bartłomiej Koczara, który wyjmował trzy razy piłkę z siatki. Jednak koledzy nie mieli do niego za to pretensji. Derbowy mecz był popisem jednego aktora. W roli głównej wystąpił Daniel Komorowski, który pokonał golkipera Piasta aż cztery razy. Już w 9 min. napastnik IV-ligowej Zatoki (nie mógł pojechać dzień później na mecz IV ligi) piękną przewrotką trafił po raz pierwszy do bramki Piasta. Później podwyższył na 2:0, a przy stanie 2:2 zdobył kolejno dwa gole.
— Po przerwie graliśmy z obydwu stron radosny futbol — powiedział po meczu kierownik Zatoki II Eugeniusz Kasperek. — Obydwie ekipy bardziej interesowała gra w ofensywie niż w obronie. W sumie wygraliśmy zasłużenie, chociaż w 48. minucie wynik nie był jeszcze pewny. Przy stanie 3:4 w końcówce meczu skuteczne akcje zakończył Rafał Borysiuk i wtedy odetchnąłem z ulgą.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: