Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Remont zaplecza sportowego w ramach budżetu obywatelskiego

2017-10-02 10:00:00 (ost. akt: 2017-10-02 10:42:13)

Zakończył się remont pomieszczeń zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie. Zadanie zostało zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2017.

Remont ten polegał na odświeżeniu, odnowieniu istniejących pomieszczeń, wymianie stolarki okiennej i drzwiowej oraz wymianie instalacji sanitarnej i elektrycznej.

Zakres robót obejmował remont pokoju nauczycieli wychowania fizycznego oraz magazynu sprzętu sportowego (malowanie pomieszczenia oraz wymiana podłogi). Odświeżono również korytarz przy sali gimnastycznej . W aneksie kuchennym ustawiono ściankę działową, wymieniono drzwi i okna, izolację cieplną i przeciwdźwiękową, wymieniono instalację sanitarną i elektryczną, pomalowano pomieszczenia i wymieniono podłogi. Szatnie zostały pomalowane, pojawiły się w nich także nowe podłogi i okna oraz instalacja elektryczna i grzejniki. W toaletach pomalowano ściany oraz wymieniono urządzenia i instalację sanitarną i elektryczną. W natryskach pojawiły się nowe ścianki działowe, drzwi, izolacja przeciwwilgociowa, instalacja sanitarna i elektryczna, nowa glazura podłogowa i ścienna, cztery kabiny natryskowe z brodzikami i 6 umywalek.

Wartość wykonanych robót 64 320,87 zł. Wykonawca udzielił 36 m-cy gwarancji tj. do 14.08.2020r.

Przypomnijmy: 6 propozycji zadań zgłoszono do Urzędu Miasta w ramach budżetu obywatelskiego w tym roku. Dwie z nich: "modernizacja pomieszczeń harcerskiej świetlicy dla dzieci i młodzieży" oraz "remont, modernizacja i doposażenie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej Nr 5 w Braniewie", zostały odrzucone. Ostatecznie pod głosowanie zostały poddane :"Łańcuch przeżycia - widzisz - reaguj i działaj!", "Modernizacja zaplecza sportowego przy sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Senatu RP w Braniewie", "Zagospodarowanie terenu przy ul. Długiej w Braniewie (teren przy byłym kąpielisku miejskim) poprzez wykonanie drobnej infrastruktury", "Modernizacja parkuru na terenie zabytkowej stajni - ul. Moniuszki 9 w Braniewie".

Głosowanie nad propozycjami zadań odbyło się w dniach od 20 do 28 lutego 2017 r. w: Punkcie Informacji Turystycznej przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie ul. Katedralna 7 i Urzędzie Miasta w Braniewie ul. Kościuszki 111. W sumie oddano 3200 głosów, z czego zwycięski projekt zdobył 1284 głosów.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages