Wtorek, 25 września 2018. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Święto wszystkich seniorów

2017-10-11 13:00:00 (ost. akt: 2017-10-11 14:16:25)

Uniwersytet III Wieku zaprasza mieszkańców Powiatu Braniewskiego na Powiatowy Dzień Seniora, który odbędzie się on 17 października (wtorek), o godz. 14:00, w Braniewskim Centrum Kultury.

W programie artystycznym zaplanowano powitanie gości i część oficjalną oraz ciekawy program artystyczny.
Na scenie zaprezentują się seniorzy z powiatu braniewskiego. Będzie kabaret, występ chórów, taniec latynoamerykański i zumba.
Specjalnie dla seniorów zaplanowano profesjonalny pokaz mody.
Będą też wystawy prac rękodzieła a na koniec – poczęstunek.
— Celem imprezy dla seniorów jest nie tylko integracja środowiska osób starszych z powiatu braniewskiego, ale także promocja działalności kulturalnej i artystycznej zespołów seniorskich, działających w naszym powiecie — mówi Krystyna Jarmałkowicz, prezes Uniwersytetu III Wieku w Braniewie.
Powiatowy Dzień Seniora odbędzie się w ramach zadania publicznego „Kultura i ochrona dziedzictwa narodowego” i zostanie dofinansowany z budżetu Powiatu Braniewskiego.

SP

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages