Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Rywalizacja o puchar starosty

2017-10-05 12:00:00 (ost. akt: 2017-10-31 14:29:33)

Powiat braniewski\\\ Starosta braniewski Leszek Dziąg wręczył puchary najlepszym drużynom, które rywalizowały ze sobą na Orliku przy SP 3 podczas IV Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Starosty Braniewskiego.

Do piłkarskich rozgrywek stanęło pięć zespołów: z Braniewa, Pieniężna, Lipowiny i Nowicy. Mecze rozgrywano na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Braniewie.
Najlepszą drużyną została reprezentacja Gimnazjum Nr 1 w Braniewie (10 pkt.), drugie miejsce przypadło Gimnazjum Publicznemu im. Jana Pawła II w Pieniężnie (8 pkt.), trzecia była drużyna z Gimnazjum Nr 2 w Braniewie (6 pkt), kolejne miejsca zajęły Szkoła Podstawowa w Nowicy (3 pkt.) i Szkoła Podstawowa w Lipowinie (1 pkt.).
— Jakiś czas temu kibicowaliśmy w turniejach uczniom szkół podstawowych, teraz przyszedł czas na gimnazjalistów — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg. — Tutaj widać już nie tylko zapał do gry, ale i technikę i duże umiejętności. Dobrze, że możemy wspierać takie imprezy, dzięki którym młodzi ludzie mają okazję do zdrowej rywalizacji – na boisku, a nie na ulicy.

Tabela końcowa:
1. Gimnazjum Nr 1 w Braniewie — 10 pkt. (6:0)
2. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Pieniężnie — 8 pkt. (4:1)
3. Gimnazjum Nr 2 w Braniewie — 6 pkt. (9:5)
4. Szkoła Podstawowa w Nowicy — 3 pkt. (3:9)
5. Szkoła Podstawowa w Lipowinie — 1 pkt. (1:8)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages