środa, 26 września 2018. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Osobowy ford wypadł z drogi i uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]

2017-11-11 09:32:47 (ost. akt: 2017-11-11 10:37:57)

Autor zdjęcia: KP PSP w Braniewie

W piątek, 10 listopada ok. godz. 19 osobowy ford zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Autem podróżowała jedna osoba, która została przewieziona do szpitala.

W piątek, 10 listopada około godz. 19:00 służba dyżurna straży pożarnej w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 504 przy ulicy Elbląskiej w Braniewie.

Kierujący pojazdem zjechał na pobocze drogi, uderzył w przydrożne drzewo i dachował zatrzymując się na dachu. Autem podróżowała jedna osoba. Poszkodowany kierowca został wydobyty z uszkodzonego pojazdu przez strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Braniewie, którzy udzielili pomocy medycznej a następnie przekazali mężczyznę dla załogi zespołu ratownictwa medycznego.

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce wypadku, zakręcili zawór instalacji LPG oraz usunęli rozrzucone elementy konstrukcyjne rozbitego pojazdu z drogi. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej został wstrzymany.Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków z Wojskowej Straży Pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz braniewskich policjantów, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Opracował: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages