Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Porozumienia i unijne pieniądze

2017-11-15 09:00:00 (ost. akt: 2017-11-15 12:03:47)

Powiat braniewski \\\ Dzięki porozumieniom zawartym pomiędzy Powiatem Braniewskim a gminami Braniewo i Lelkowo wyremontowano skrzyżowania dróg powiatowych w czterech miejscowościach: Bemowiźnie, Grzędowie, Wilknitach i Zagajach.

— Porozumienia te dotyczyły wspierania działań, których celem są kompleksowe rozwiązania w ramach lokalnej infrastruktury drogowej — mówi Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego. — Są to inwestycje związane z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich, dzięki czemu można było pozyskać na nie dofinansowania z pieniędzy unijnych.
Dzięki porozumieniom przebudowano drogę powiatową w Bemowiźnie (w obrębie skrzyżowania z drogą gminną), drogę powiatową w Grzędowie (w obrębie skrzyżowania z droga gminną), drogę powiatową w Wilknitach (w obrębie skrzyżowania z drogą wewnętrzną) i w Zagajach (także w obrębie skrzyżowania z droga wewnętrzną).

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages