Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Najlepsi zawodnicy nagrodzeni

2017-11-30 12:00:00 (ost. akt: 2017-11-30 11:11:16)

Bieg na orientację\\\ Starosta Leszek Dziąg wręczył dyplomy i statuetki zwycięzcom poszczególnych kategorii w Mistrzostwach Powiatu Braniewskiego w klasycznym biegu na orientację. Otrzymały je te osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca.

Statuetki zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie w ramach dofinansowanie Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu na 2017 rok. Otrzymały je te osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca. Aby w ogóle zostać sklasyfikowanym trzeba było uczestniczyć w czterech biegach, które były organizowane od kwietnia tego roku.

W biegu na orientację zadaniem uczestników jest pokonanie trasy wyznaczonej w terenie, z uwzględnieniem punktów kontrolnych naniesionych na mapie. Zawodnicy muszą potwierdzić osiągnięcie wyznaczonych punktów kontrolnych na karcie startowej.

— W całych mistrzostwach uczestniczyło ponad 90 osób, sklasyfikowani zostali jedynie najwytrwalsi, którzy pokonali cztery etapy biegu na orientację — mówi Starosta Braniewski Leszek Dziąg. — Za każdym razem zawodnicy musieli zmagać się z trudną trasą, ale i z warunkami atmosferycznymi. A pogoda – zwłaszcza jesienna – nie rozpieszczała.

Mistrzostwa zorganizował i przeprowadził członek Powiatowej Rady Sportu Piotr Śliwiak. Sędzią głównym i budowniczym tras był Krzysztof Kraśniewski.
Więcej zdjęć na stronie www.powiat-braniewo.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages