środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Bieg Mikołajkowy na zakończenie Braniewskiej Małej Korony

2017-11-29 11:00:00 (ost. akt: 2017-11-29 13:06:49)

Już w najbliższą niedzielę (03.12) odbędzie się ostatni z serii 4 biegów Braniewskiej Małej Korony. Bieg Mikołajkowy odbędzie się w parku Miejskiego Ośrodka Sportu.

Zapisy od godz. 10:00 w biurze MOS ZATOKA. Start o godz. 11.00. Organizatorzy proszą, aby uczestnicy zabrali ze sobą czapeczki mikołajkowe i świąteczne gadżety. Po biegu odbędzie się ognisko, a ok. 13:00 podsumowanie i wręczenie medali w Braniewskim Centrum Kultury.

"Braniewska Mała Korona" to cykl czterech zawodów: Pokonaj Siebie, Braniewska Mila, Bieg Niepodległości i Bieg Mikołajkowy. Udział w zawodach mogą brać udział wszyscy chętni bez przeciwwskazań do udziału w zawodach sportowo- rekreacyjnych. Zapisy na godzinę przed startem każdego biegu w biurze organizatora poprzez wypełnienie karty startowej. Wpisowe: 10 zł za każdy bieg.
Udział w min. 3 biegach uprawnia do otrzymania na zakończenie medalu Braniewskiej Małej Korony. Jeśli uczestnik nie chce otrzymać medalu ani czapki, może wziąć udział w biegu bezpłatnie. Przewidziane jest losowanie nagród dla wszystkich uczestników.

Informacje: MOS ZATOKA – ul. Moniuszki 9, 055 644 41 00, e-mail: moszatoka@braniewo.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages