Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Bieg Mikołajkowy

2017-12-06 12:25:00 (ost. akt: 2017-12-06 12:31:41)

Biegi długodystansowe\\\ 3 grudnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu odbył się ostatni z biegów Braniewskiej Małej Korony. Bieg Mikołajkowy zgromadził liczną grupę biegaczy i zawodników nordic walking. Na zakończenie wręczono medale.

Był to jeden z najprzyjemniejszych biegów w Braniewie w tym roku, a to wszystko za sprawą Mikołajów i Mikołajek, które wzięły w nim udział. Było czerwono, kolorowo i bardzo wesoło. Jako pierwsi wystartowali najmłodsi zawodnicy, na których na mecie czekał mały upominek wręczany przez Mikołaja i Burmistrz Braniewa Monikę Trzcińską.

Po nich na trasę ruszyli dorośli biegacze i zawodnicy nordic walking. Dorośli zawodnicy w tym dniu pobiegli rekreacyjnie chodnikami miasta. Wszyscy byli przebrani oraz posiadali świąteczne gadżety. Biegacze wzbudzili duże zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy po drodze ich pozdrawiali. Na zakończenie w parku MOS odbyło się ognisko. A po nim o godz. 13.00 wszyscy udali się do Braniewskiego Centrum Kultury na oficjalne zakończenie Braniewskiej Małej Korony. Tam zawodnicy odebrali medale i kominy na szyję, a najmłodsi biegacze, którzy ukończyli wszystkie etapy, certyfikaty superbiegacza. Odbyło się także losowanie nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników zawodów.
Bieg Mikołajkowy był też okazją do zaprezentowania nowej braniewskiej bramy startowej, która od teraz będzie zdobić różnego rodzaju imprezy sportowe organizowane w naszym mieście.

Organizatorem Braniewskiej Małej Korony jest Miejski Ośrodek Sportu we współpracy ze Stowarzyszeniem Rim Tim Team.

GALERIE ZDJĘĆ: TUTAJ i TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages