Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Pożegnanie ze służbą mł. bryg. Władysława Szczepanowicza

2017-12-19 13:53:15 (ost. akt: 2017-12-19 13:55:48)

W poniedziałek, 18 grudnia mł. bryg. Władysław Szczepanowicz zdał obowiązki Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Władysław Szczepanowicz służbę w straży pożarnej rozpoczął 1 września 1987 roku jako kadet w Szkole Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły i uzyskaniu stopnia młodszego chorążego pożarnictwa w dniu 1.07.1989 roku rozpoczął służbę w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Braniewie. Objął początkowo stanowisko inspektora ds. technicznych, gdzie zajmował się organizacją zaplecza technicznego dla straży zawodowej i jednostek OSP. W roku 1994 został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego PSP w Braniewie, którą to funkcję pełnił do końca 1998 roku.   W 1999 roku starszy aspirant Władysław Szczepanowicz zostaje powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie. W roku 2001 został mianowany na stopień młodszego kapitana. W dniu 27.10.2007 roku kpt. Władysław Szczepanowicz został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie.

Mł. bryg. Władysław Szczepanowicz przesłużył w straży pożarnej ponad 30 lat. W obecności strażaków, kolegów i zaproszonych gości zdał obowiązki Komendanta Powiatowego PSP w Braniewie oraz pożegnał się ze sztandarem komendy.
 


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zasmucony strażak #2401827 | 37.249.*.* 20 gru 2017 17:25

    cóż moja refleksja jest taka - po 30 latach oddanej służby na różnych stanowiskach, nieposzlakowanej opinii Komendanta Szczepanowicza pożegnano w garażu. Jak ktoś służył w tzw. służbach mundurowych to wie, że w normalnych uwarunkowaniach do cywila odchodzi się z początkiem roku - dlaczego ? Pozdrawiam Władysława i życzę mu powodzenia w cywilu

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages