Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Nowa posypywarka na drogach

2018-01-25 09:00:00 (ost. akt: 2018-01-24 14:15:37)

Powiat\\\ Ta maszyna była niezbędna w Zarządzie Dróg Powiatowych w Braniewie. Nowa posypywarka zastąpiła wyeksploatowaną, bardzo awaryjną, 28-letnią piaskarkę. To poprawi jakość wykonywanych na drogach prac, szczególnie zimą.

— Dzięki temu poprawi się jakość i niezawodność prac przy zwalczaniu śliskości na drogach powiatowych — nie ma wątpliwości Wojciech Skiba, dyrektor ZDP w Braniewie.
Nowy, wykonany ze stali nierdzewnej sprzęt jest nowoczesny i bardzo wydajny. Nie jest jednak tani.
— Jego zakup kosztował blisko 100 tys. złotych — mówi Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego. — Zarząd już w grudniu ubiegłego roku podjął decyzję, aby sfinansować zakup nowej posypywarki. Doposażenie w sprzęt jest dla nas priorytetem, gdyż ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drogach i ulicach powiatu braniewskiego, zwłaszcza w zimie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages