Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Odprawa roczna w braniewskiej komendzie

2018-01-25 11:11:06 (ost. akt: 2018-01-25 11:13:13)

W czwartek 18 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie, odbyła się roczna odprawa policjantów z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp Edwarda Szydłowskiego. Podczas odprawy podsumowano pracę braniewskich policjantów w 2017 r.

Naradę roczną rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Braniewie, który powitał wszystkich uczestniczących w odprawie. Kom. Tadeusz Telenga zapoznał wszystkich uczestników odprawy z sytuacją kadrową jednostki oraz aktualnym stanem zabezpieczania logistycznego. Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego – podinsp. Anna Kos zobrazowała gościom efekty pracy policjantów ruchu drogowego, zespołu wykroczeń, dzielnicowych oraz prewencji kryminalnej.

Następnie głos przekazano Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego – nadkom. Jarosławowi Przyborowskiemu, który zaprezentował wyniki pracy pionu kryminalnego. Jego wystąpienie poparte zostało między innymi prezentacją największych spraw zrealizowanych w 2017 roku.

Kom. Tadeusz Telenga podziękował za współpracę przedstawicielom lokalnych władz samorządowych. Nadmienił, iż dotychczasowa współpraca pozwoliła zwiększyć bezpieczeństwo na terenie naszego powiatu oraz pozwoliła na zakup nowych radiowozów, które będą służyły policjantom braniewskiej jednostki. Wszystkim obecnym zaprezentowano także działalność profilaktyczną oraz prasową naszej jednostki. W kilkunastu slajdach ukazano najważniejsze zrealizowane przedsięwzięcia prewencyjne.

Mł. insp. Edward Szydłowski ocenił wysoko pracę braniewskiej policji. Podziękował funkcjonariuszom za trud jaki wkładają w codzienną służbę. W swoim wystąpieniu podziękował również obecnym przedstawicielom samorządów za wspieranie działań Policji na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu braniewskiego. Dodał, iż dołoży wszelkich starań by zaplecze logistyczne zostało wzbogacone o kolejne nowe radiowozy.

KPP w Braniewie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Eh #2433712 | 94.254.*.* 5 lut 2018 12:05

    NO i?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages