środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Krzysztof Łacman kolejnym kandydatem do tytułu "Najpopularniejszego Sołtysa"

2018-02-05 11:52:18 (ost. akt: 2018-02-05 12:00:46)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Trwa nasz plebiscyt na "SuperSołtysa 2018". Nasz lista poszerza się o kolejne nazwiska osób zaangażowanych w rozwój swoich sołectw. Nasi Czytelnicy zgłosili kolejnego kandydata. Jest nim Krzysztof Łacman.

"Zgłaszam kandydaturę sołtysa Krzysztofa Łacmana, sołtysa sołectwa Zakrzewiec miasto I gmina Braniewo woj warmińsko-mazurskie. Kandydat mimo małego stażu na stanowisku Sołtysa Zakrzewca prężnie działa na rzecz swojego sołectwa co jest dostrzegane szczególnie przez lokalnych mieszkańców Zakrzewca. Potrafi on w niespotykany sposób pogodzić obowiązki życia prywatnego z obowiązkami urzędnika państwowego, które realizuje z wielką pasją udowadniając to niejednokrotnie w sposób, który da się dostrzec gołym okiem" — napisał nasz Czytelnik.

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu na "Najpopularniejszego Sołtysa".

Tytuł "SuperSołtysa 2018" otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Plebiscyty na SuperSołtysa 2018 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: SuperSołtysa 2018 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt trwa od dnia 29.01. 2018 r. do 09.03.2018 roku czyli dwa przed Dniem Sołtysa, które obchodzimy corocznie 11 marca.

Zgłoś swojego sołtysa: Teraz czekamy na Wasze zgłoszenia. Przysyłacie kandydatury swoich sołtysów, najlepiej z dłuższym lub krótszym uzasadnieniem. Jeżeli Wasz sołtys już jest zgłoszony to napiszcie za co go cenicie: braniewo@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie
[quote=Podziel się informacją]Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages