Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Powstanie miejsce do zabawy i odpoczynku

2018-02-21 12:00:00 (ost. akt: 2018-02-21 12:31:12)

BRANIEWO\\\ Budżet obywatelski. Za niemal 80 tys. złotych zagospodarowany zostanie teren przy byłym kąpielisku miejskim na ul. Długiej.

W tym roku do budżetu obywatelskiego trafiły tylko dwa wnioski. Wniosek na budowę lodowiska przy Szkole Podstawowej nr 3 został – ze względów formalnych – odrzucony. Wniosek drugi – dotyczący zagospodarowania terenu przy ul. Długiej w Braniewie przeszedł poprawnie weryfikację i został zaakceptowany przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego Miasta Braniewa.

Ponieważ nie było innych propozycji, tym samym wniosek ten przekazano bezpośrednio do realizacji, bez poddania pod głosowanie.

Według planów zagospodarowanie terenu przy ul. Długiej w Braniewie ma zapewnić całoroczne warunki rekreacyjne w tym miejscu. Powstanie tutaj wiata z ławkami i stołem, zainstalowanych zostanie 6 latarni solarnych, utwardzona będzie droga wjazdowa i wytyczone ścieżki spacerowe, przy których staną ławki. Projekt zakłada także odnowienie boiska do piłki siatkowej, przygotowanie miejsca na ognisko, wyrównanie terenu i nasianie trawy oraz posadzenie krzewów ozdobnych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages