Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Konferencje i czwartkowe spotkania

2018-02-21 12:30:00 (ost. akt: 2018-02-21 12:32:40)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Towarzystwo Miłośników Braniewa otrzyma z budżetu powiatu 60 tys. złotych na przedsięwzięcie pod nazwą „Historyczno-kulturowe oblicza Regionu Braniewskiego”.

Jest to zadanie całoroczne. Paleta działań realizowanych w ramach zadania jest bardzo bogata i różnorodna: konferencje, prelekcje, wykłady, wystawy muzealne, cykliczne czwartkowe spotkania z historią. TMB wyda również publikacje naukowe przybliżające dawną i powojenną historię regionu.

W imieniu Zarządu Powiatu Braniewskiego umowę podpisali starosta braniewski Leszek Dziąg i wicestarosta Artur Mieczaniec. TMB reprezentowali Zbigniew Kędziora, prezes TMB i Sabina Dorota Olbryś, wiceprezes.

— Jestem przekonany, że przedsięwzięcia realizowane przez Towarzystwo Miłośników Braniewa pokażą bogactwo historyczne Ziemi Braniewskiej — mówi starosta Leszek Dziąg. — Przyczynią się również do tego, że odwiedzający miasto i powiat turyści lepiej poznają dzieje tego regionu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages