Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

III. Braniewski Bieg Hozjusza we wrześniu. Ruszyły zapisy

2018-03-29 09:00:00 (ost. akt: 2018-03-28 12:50:45)

Autor zdjęcia: Irena Żmuda

Biegi\\\ Na początku września w Braniewie, po raz trzeci w historii miasta odbędzie się bieg poświęcony pamięci biskupa Stanisława Hozjusza, założyciela Collegium Hosianum w Braniewie — jednej z najważniejszych szkół jezuickich w Polsce.

III. Bieg Hozjusza odbędzie się 2 września. Start będzie się mieścił na ulicy Gdańskiej. Start o godz. 14.00. Meta będzie się znajdowała w braniewskim amfiteatrze. Zawodnicy będą mieli do pokonania atestowaną 10 kilometrową trasę prowadzącą ulicami Braniewa: Gdańską, Fromborską, Świętojańską, Sądową, Placem Wolności, Kromera, Gdańską, Kościuszki, Armii Krajowej, Żeromskiego, Staszica, Reja, Traugutta, Kościuszki, Dworcową, Szkolną, Błotną, Armii Krajowej, Żeromskiego, Królewiecką, Wspólną, 9 Maja, Nadbrzeżną, Świętokrzyską, Morską, Spacerową, Placem Grunwaldu, Sądową do amfiteatru. Limit czasu wynosi 80 minut.

Aby wziąć udział w zawodach należy zapisać się i dokonać wpłaty najpóźniej do 22 sierpnia do godz. 23.59. Zarejestrować można się poprzez wypełnienie specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej www.bieghozjusza.brbraniewo.pl

Klasyfikacja III. Biegu Hozjusza prowadzona będzie w kategoriach: open kobiet i mężczyzn oraz kategoriach wiekowych wśród pan i panów.
Dekoracja najlepszych zawodników oraz losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników zaplanowano na godz. 16.00. Zwycięzcy biegu głównego kobiet i mężczyzn otrzymają puchary, nagrody pieniężne lub rzeczowe, a zwycięzcy w kategoriach wiekowych puchary. Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma okolicznościowy medal. Po dekoracji zwycięzców poszczególnych kategorii odbędzie się losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników.

Więcej informacji: www.bieghozjusza.brbraniewo.pl


Organizatorzy:
BLUKS „Maratończyk” przy Zespole Szkół Zawodowych w Braniewie, Miejski Ośrodek Sportu „Zatoka” w Braniewie, Stowarzyszenie Nasze Braniewo NBR 2006.
Współorganizatorzy: 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej, Administracja Budynków Komunalnych w Braniewie, Ochotnicza Straż Pożarna w Braniewie, Komenda Powiatowa Policji w Braniewie, Harcerski Klub Ratowniczy PULS, Braniewskie Centrum Kultury.


Zapisy
Od zawodników startujących w biegu pobiera się opłatę startową w wysokości 30 zł. Wpisowe musi zostać wniesione i zaksięgowane na rachunku bankowym wyłącznie internetowo poprzez link, przesłany na skrzynkę e-mail zawodnika zgłaszającego się do biegu, najpóźniej do dnia 23 sierpnia 2018r. do godz. 12:00. Po w/w terminie opłata startowa 60 zł (ograniczona ilość miejsc).

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. weteran #2561706 | 77.253.*.* 23 sie 2018 16:54

  Biegniemy...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Biegaczka #2491221 | 77.253.*.* 25 kwi 2018 15:18

  Szkoda że zapisów na ten bieg nie ma w "Elektronicznych zapisach"

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Biegacz #2473635 | 31.0.*.* 29 mar 2018 12:30

  Bardzo profesjonalne przygotowanie imprezy biegowej..sympatyczna atmosfera! Brawa dla organizatorów. Prestiż tej imprezy rośnie!! Będę biegł :)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages