Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Strażacy ochotnicy kontynuują zebrania

2018-03-28 12:34:30 (ost. akt: 2018-03-28 12:35:18)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W powiecie braniewskim wśród jednostek ochotniczych straży pożarnych trwają walne zebrania sprawozdawcze. Realizacja zebrań przypada na pierwszy kwartał bieżącego roku.

Zebrania to przedstawienie w formie podsumowania działalności statutowej stowarzyszenia jakim jest ochotnicza straż pożarna, omówienie dokonać i realizacji zadań w minionym roku a także przedstawienie dla członków jednostek OSP najważniejszych spraw, które realizowane były podczas całorocznej działalności. To również możliwość dyskusji, wymiany uwag oraz spostrzeżeń w tym przedstawienie planów działalności na rok 2018. Wśród 23 jednostek OSP działających na terenie powiatu braniewskiego 11 jednostek włączonych jest do struktur Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego.   Kierownictwo komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz członkowie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Braniewie uczestniczą czynnie w organizowanych zebraniach OSP. 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w BraniewieCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages