Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Wspólnie dla bezpieczeństwa

2018-04-05 11:00:00 (ost. akt: 2018-04-05 11:10:14)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych, weterynarii i instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w powiecie braniewskim uczestniczyli we wspólnym posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Posiedzenie komisji otworzył starosta braniewski Leszek Dziąg.
— Do omówienia mieliśmy szereg ważnych tematów, dotyczących między innymi zagrożenia ASF czy zniszczonej infrastruktury drogowej po ulewnych deszczach w ubiegłym roku i po okresie zimowym — mówi starosta Leszek Dziąg. — Dzięki takim regularnym spotkaniom na bieżąco monitorujemy stan wszystkich spraw, dotyczących bezpieczeństwa w powiecie braniewskim. Mamy też możliwość szybkiego reagowania w momencie zagrożenia.
Podczas wspólnego posiedzenia zebrani wysłuchali informacji dotyczących wykonania zadań z zakresu porządku publicznego (referował ją komendant powiatowy braniewskiej Policji), zadań z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego (tu głos zabrał komendant powiatowy Straży Pożarnej), informacje o stanie bezpieczeństwa sanitarnego i sanitarno-weterynaryjnego (ze szczególnym uwzględnieniem ASF) zreferowali: powiatowy lekarz weterynarii i powiatowy inspektor sanitarny, zaś na temat stanu infrastruktury drogowej po okresie zimowego utrzymania dróg oraz o pracach remontowych na drogach powiatowych wypowiedział się dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages