Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Powiatowa Giełda Szkół pomaga w wyborze

2018-04-05 13:00:00 (ost. akt: 2018-04-05 11:11:56)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Tegoroczni absolwenci gimnazjów już dzisiaj powinni zarezerwować sobie dzień 10 kwietnia. Tego dnia odbędzie się Powiatowa Giełda Szkół.

Giełda szkół odbędzie się 10 kwietnia (wtorek), w godz. od 9:00 do 13:00, w Starostwie Powiatowym w Braniewie.

Każdego roku Powiatową Giełdę Szkół odwiedza kilkuset uczniów kończących gimnazjum. Wśród nich jest wielu takich, którzy wciąż nie wiedzą, jaką szkołę wybrać po skończeniu szkoły.

— Wybór dalszego kształcenia jest niebywale trudną decyzją, przed którą staje młody człowiek kończący edukację na poziomie szkoły gimnazjalnej — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg. — Młodzież potrzebuje rzetelnych informacji, porad, które pomogą jej z pełną świadomością podjąć tę jedną z najważniejszych decyzji życiowych.

Podczas giełdy młodzież zapozna się z ofertą edukacyjną braniewskich szkół ponadpodstawowych oraz kryteriami rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2018/19.

Młodzież będzie miała również okazję do rozmowy z doradcami zawodowymi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Ochotniczego Hufca Pracy.
Dodatkową atrakcją giełdy będzie prezentacja sprzętu i pojazdów znajdujących się na wyposażeniu służb mundurowych działających w powiecie braniewskim. Młodzież będzie mogła zapoznać się ze specyfiką pracy tych jednostek.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages