Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Akcja "Bezpieczny Weekend - Wielkanoc". Skontrolowano ponad 100 kierowców

2018-04-04 08:28:29 (ost. akt: 2018-04-04 08:31:17)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Od 30 marca do 2 kwietnia na drogach powiatu miały miejsce zintensyfikowane działania policjantów ruchu drogowego. Wszystko po to, aby wyeliminować jak najwięcej zagrożeń w ruchu drogowym, m.in. nieoświetlonych pieszych, nietrzeźwych kierujących i piratów drogowych.

2 kwietnia zakończyły się działania „Bezpieczny Weekend - Wielkanoc”. Policjanci ruchu drogowego w oznakowanych i nieoznakowanych radiowozach dbali o nasze bezpieczeństwo. Policjanci zwracali uwagę na przekroczenia prędkości, sprawdzali stan trzeźwości kierujących, przyglądali się w jaki sposób przewożone były dzieci i czy wszyscy pasażerowie używali pasów bezpieczeństwa. Wzmożone kontrole policjantów drogówki trwały do późnych godzin nocnych.

Podczas działań funkcjonariusze skontrowali ponad 100 kierujących pojazdami pod kątem stanu trzeźwości, sprawności technicznej pojazdów, oraz tych którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Ponad 50 % kierujących zostało zdyscyplinowanych mandatami karnymi, wnioskami do sądu i pouczeniami za przekraczanie dozwolonej prędkości. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 1 kierującemu, który zdecydował się wsiąść za kierownice na „podwójnym gazie” - mężczyźnie policjanci zatrzymali dokument prawa jazdy. W trakcie działań odnotowaliśmy zaledwie dwa niegroźne zdarzenia drogowe.

KPP w Braniewie


Od 30 marca do 2 kwietnia na drogach powiatu miały miejsce zintensyfikowane działania policjantów ruchu drogowego. Wszystko po to, aby wyeliminować jak najwięcej zagrożeń w ruchu drogowym, m.in. nieoświetlonych pieszych, nietrzeźwych kierujących i piratów drogowych.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Zx #2477410 | 94.254.*.* 4 kwi 2018 08:50

  A ich żony i meżowie z dziecmi siedzieli sami przy wielkanocnym stole. Pomyslcie o tym jak bedziecie zle mowic o policji

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages