Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Ten bieg miesza z błotem. Zapisz się już dziś

2018-04-09 15:25:58 (ost. akt: 2018-04-09 15:31:42)

Pokonanie rzeki to jedna z przeszkód „Granicznej 9”

Pokonanie rzeki to jedna z przeszkód „Granicznej 9”

Autor zdjęcia: Irena Żmuda

Woda, bagno, piaszczyste i strome góry oraz ostre i niebezpieczne zbiegi czekają na uczestników ekstremalnego biegu „Graniczna 10”. Zawody odbędą się 26 maja w lesie nad rzeką Baudą.

Zbiórka uczestników w bazie harcerskiej. Biuro zawodów będzie czynne w dniu startu od godz. 8.00. Start młodzieży o godz. 10.00, natomiast dorosłych o godz. 11.00. Dekoracja zwycięzców ok. godz. 14.00.

Dorośli uczestnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 10 kilometrów. Natomiast młodzież zmierzy się na dystansie 3 kilometrów. Limit na pokonanie trasy wynosi 3 godziny.

Start w pełnym umundurowaniu polowym lub ćwiczebnym (mundur polowy, bluza moro na długi rękaw, buty o kroju wojskowym z cholewką (min.7,5 cala, tj. 19,5 cm).

Każdy kto chce wystartować w biegu powinien się zgłosić poprzez stronę www.time4s.pl. Limit startujących: 200 osób. W zawodach mogą wystartować osoby pełnoletnie bez przeciwwskazań zdrowotnych oraz osoby niepełnoletnie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.

Nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy w kategorii open i kategoriach wiekowych oraz najlepsze drużyny (minimum 3-osobowy skład, do klasyfikacji końcowej drużyny zalicza się wyniki wszystkich zawodników jako sumę miejsc).

Celem zawodów jest uczczenie rocznicy powstania Straży Granicznej, popularyzacja biegania jako najbardziej dostępnej formy rekreacji, propagowanie biegów ekstremalnych, integracja służb mundurowych i lokalnych środowisk, promocja powiatu braniewskiego.

Sprawy organizacyjne:
Rim Tim Team, Waldemar Gajowniczek — 515 400 108.
Placówka SG w Grzechotkach, Katarzyna Rant — 507 935 596.
Zapisy, Radosław Sekieta — 501 894 154.


Wpisowe:
Dorośli: 50 zł
Osoby do lat 18: 30 zł
Wpisowe płatne na konto Rim Tim Team: 92 2030 0045 1110 0000 0263 6170 do 10 maja. W tytule należy podać imię, nazwisko, rok urodzenia uczestnika oraz dopisek Graniczna 10.


Organizatorzy:
Patronat Honorowy: Płk SG Robert Inglot, Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Organizator: Stowarzyszenie Sportowe Rim Tim Team Braniewo, TIME4s Radosław Sekieta.
Partnerzy: Placówka Straży Granicznej w Grzechotkach, 9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej, Nadleśnictwo Zaporowo, Hufiec ZHP im. Mikołaja Kopernika w Braniewie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, jednostki samorządu terytorialnego Powiatu Braniewskiego, Ochotnicza Straż Pożarna w Braniewie, Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie, Miejski Ośrodek Sportu Zatoka.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages