Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

TARGI PRACY I EDUKACJI NA TERENIE POWIATU BRANIEWSKIEGO

2018-04-17 10:47:33 (ost. akt: 2018-04-17 10:57:58)

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu, Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Braniewie, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Braniewie zapraszają na kolejne wspólnie organizowane Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 24 kwietnia.

targi odbędą się w godz. 11.00 – 13.00 w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, ul. Gdańska 19.

Celem Targów jest pomoc lokalnej społeczności, w tym młodzieży uczącej się, bezrobotnej, poszukującej pracy z powiatu braniewskiego. Pomoc ta obejmować będzie wsparcie w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, zaprezentowanie usług rynku pracy w tym: kursów i szkoleń, poradnictwa zawodowego, ofert pracy oraz innych form aktywizacji, jak również umożliwienie zainteresowanym nawiązania bezpośredniego kontaktu i skorzystania z konsultacji ze specjalistami rynku pracy.

Targi pracy są doskonałym miejscem bezpośredniego kontaktu pracodawców z wieloma kandydatami do pracy, miejscem prezentacji ofert pracy lub propozycji miejsc pracy oraz pozyskania do pracy kandydatów odpowiadających wymaganiom poszczególnych pracodawców.

Udział w Targach pracy jest jedną z możliwości poszukiwania pracy, spotkania z wieloma pracodawcami, przeprowadzenia rozmowy, nawiązania kontaktu z pracodawcą, pozostawienia swojego CV.

Jeżeli jesteś zainteresowany znalezieniem zatrudnienia lub zmianą pracy na bardziej interesującą, wizyta na Targach pracy jest właśnie tym miejscem.

W planowanym wydarzeniu udział wezmą doradcy zawodowi, pośrednicy pracy, specjaliści ds. rozwoju zawodowego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu i Powiatowego Urzędu Pracy w Braniewie, jak również firmy szkoleniowe, agencje pracy, lokalni pracodawcy i instytucje szkoleniowe.

Patronat honorowy nad podejmowanym przedsięwzięciem objął Wojewoda Warmińsko - Mazurski Pan Artur Chojecki oraz Starosta Braniewski Pan Leszek Dziąg.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages