Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

VII. Rajd Rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

2018-04-20 09:00:00 (ost. akt: 2018-04-19 10:19:36)

Braniewo\\\ Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie we współpracy z grupą rowerową "Szybki Struś" zaprasza do udziału w VII. Rajdzie Rowerowym Odjazdowy Bibliotekarz.

Rajd odbędzie się 5 maja. Start: godz. 9:00 sprzed Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Katedralnej 7. Meta na braniewskim kąpielisku. Trasa: Braniewo – Nowa Pasłęka – Różaniec – Podgórze – Braniewo. Czas trwania: około 4 godz.
Zgłoszenia udziału w rajdzie należy dokonać w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Punkt Informacji Turystycznej) do dnia 4 maja, z jednoczesnym dokonaniem wpłaty w wysokości 5 zł (grochówka na trasie).

Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania przepisów prawa o ruchu drogowym! Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką osoby dorosłej. Uczestnicy Rajdu Rowerowego startują na własną odpowiedzialność, Wskazane jest, aby każdy z uczestników dokonał podstawowego przeglądu roweru.

Celem rajdu jest popularyzacja turystyki rowerowej, krajoznawstwa, integracja mieszkańców Braniewa, walka ze stereotypowym postrzeganiem bibliotekarza, kreowanie pozytywnego wizerunku zawodu.
Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie we współpracy z grupą rowerową "Szybki Struś".

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages