Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Gubernator i motocykliści uczczą poległych

2018-04-26 10:00:00 (ost. akt: 2018-04-26 10:39:19)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Tradycyjnie do Braniewa przyjadą rosyjscy motocykliści, aby oddać hołd poległym w II wojnie światowej. Rosjanie nie będą zatrzymywać się u nas dłużej. Dalszą część uroczystości zaplanowano w obwodzie kaliningradzkim.

W tym roku wizytę zaplanowano na 28 kwietnia. Razem z motocyklistami przyjedzie gubernator obwodu kaliningradzkiego Anton Alichanow.

— Po odprawie granicznej w Gronowie kolumna przejedzie na Cmentarz Żołnierzy Radzieckich, a następnie na rondo gen. Władysława Andersa — mówi starosta braniewski Leszek Dziąg, który będzie towarzyszył gościom. — W obu tych miejscach tak Rosjanie, jak i polska delegacja złożą kwiaty.

Rosjanie nie będą zatrzymywać się na dłużej w Braniewie. Dalszą część uroczystości zaplanowano w obwodzie kaliningradzkim.

W związku z przyjazdem gubernatora obwodu kaliningradzkiego i przejazdem motocyklistów w sobotę 28 kwietnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do 16.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na drogach 54 i 504 (od granicy Państwa Polskiego w Gronowie do Cmentarza Armii Radzieckiej w Braniewie). Z tego powodu należy zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się po w/w drogach.

http://m.wm.pl/2018/04/orig/0000101198-mapa-gubernator-461073.jpg

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages