Niedziela, 15 grudnia 2019. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Jest praca w Służbie Celno-Skarbowej

2018-04-27 13:00:00 (ost. akt: 2018-04-27 13:34:02)

Autor zdjęcia: Izba Celna w Olsztynie

Granica\\\ Chętni do pracy na przejściach granicznych w Grzechotkach i Gołdapi mają szansę włożyć mundur celnika. — Do 8 maja przyjmujemy dokumenty aplikacyjne. W tym naborze oferujemy 11etatów — mówi Ryszard Chudy, oficer prasowy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

By zostać funkcjonariuszem należy przede wszystkim złożyć w terminie do 8 maja br. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie Al. Marszałka Piłsudskiego 59 A, komplet wymaganych dokumentów. Później trzeba będzie zdać m.in. egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, oraz przejść test psychologiczny. Kandydaci muszą być obywatelami polskimi, mającymi co najmniej średnie wykształcenie, cieszący się nieposzlakowaną opinią.
Ci, którzy osiągną najlepsze wyniki testów, po uzyskaniu zadowalających wyników badań lekarskich oraz przejściu wymaganych sprawdzeń, będą mogli nałożyć mundur. Do ich zadań będzie należało m.in. dokonywanie odpraw podróżnych i towarów, kontrola pojazdów oraz osób, obejmowanie towarów procedurą celną itp.
Pełna informacja o naborze znajduje się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl w zakładce Ogłoszenia / Nabór.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. moro #2493134 | 83.23.*.* 28 kwi 2018 08:19

  KTO WŁAŚCIWIE DO CHOLERY PROWADZI TEN PORTALIK???? Dziś w Braniewie duże wydarzenie, rosyjscy i polscy motocykliści przejeżdżają przez miasto by złożyć kwiaty na grobach swoich współbraci. Zaangażowane władze naszego miasta, powiatu, okregu kaliningradzkiego. A TU CISZA, NIKT NIE INFORMUJE o zdarzeniu o którym jutro powiedzą ogólnopolskie media. Za to ,,news" o spaleniu się jakiegoś sraczyka gdzieś na wiosce utrzymuje się od dwu tygodni. Pa-ra-no-ja....

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages