Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Mała Księżniczka, Mały Książę — trwa głosowanie, czekamy na kolejne zgłoszenia

2018-05-07 11:27:05 (ost. akt: 2018-05-21 11:02:08)

W naszym corocznym konkursie Mała Księżniczka, Mały Książę pojawiły się pierwsze zgłoszenia. Trwa już głosowanie. Wciąż czekamy na następne. Kandydatów do tytułu można zgłaszać do 23 maja 2018 roku, do godziny 12.

Pierwszą kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest Hania Żakowska.
Natomiast kandydatem do tytułu Małego Księcia — Natan Kumidor.

W naszej zabawie mogą wziąć udział dzieci dzieci urodzone 27.03.2008 i później. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak to zrobić? Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail odpowiednio do miejsca zamieszkania. W przypadku Braniewa i powiatu braniewskiego jest to braniewo@gazetaolsztynska.pl.

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby naszego konkursu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Akcja rozpoczęła się 27 marca i potrwa do 26 maja 2018 roku. Zostanie przeprowadzona we wszystkich powiatach. W każdym zostaną wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka 2018 roku.

Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages