Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Czekały konkretne oferty pracy

2018-05-11 09:00:00 (ost. akt: 2018-05-10 12:39:39)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ W kraju lub za granicą, w regionie lub poza granicami powiatu i województwa – praca czeka na tych, którzy spełniają określone wymagania i posiadają odpowiednie predyspozycje.

Kilkudziesięciu wystawców – przedstawicieli firm, zakładów pracy, instytucji (w tym służb mundurowych) uczestniczyło w kolejnych już w Braniewie Targach Pracy i Edukacji. Z drugiej strony pojawiło się kilkuset mieszkańców powiatu braniewskiego, z których część już poszukuje lub niebawem będzie poszukiwała pracy.
Na bezrobotnych czekały konkretne oferty pracy, dostosowane tak do potrzeb rynku, jak i do kwalifikacji bezrobotnych. Do pracy poszukiwano zarówno fachowców, z doświadczeniem i wyższym wykształceniem, jak i pracowników fizycznych. Nie brakowało ofert pracy w Polsce i za granicą.
— Pomimo że bezrobocie w kraju i województwie spada, to w naszym powiecie wynosi 22 procent — mówi wicestarosta braniewski Artur Mieczaniec. — Targi dają szansę na kontakt potencjalnych pracowników z pracodawcami i możliwość rozmowy na temat wzajemnych oczekiwań.
Organizatorzy: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu oraz jednostki podległe Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP oraz Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie.
Patronat nad targami objął wojewoda warmińsko-mazurski Pan Artur Chojecki oraz starosta braniewski Leszek Dziąg.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages