środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Policjanci powitali nowego szefa

2018-05-21 11:15:41 (ost. akt: 2018-05-21 11:22:20)

Podczas uroczystej zbiórki, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie kom. Tadeusza Telengę.

W swoim wystąpieniu nowy komendant podkreślał, że objęcie stanowiska jest dla niego nie tylko wielkim zaszczytem, ale i obowiązkiem wobec mieszkańców powiatu. Kom.Telenga zaznaczył, że mają oni prawo czuć się bezpiecznie i zrobi wszystko, by im to zapewnić. Komendant podkreślał również znaczącą rolę samorządów, we wspólnych działaniach na rzecz lokalnych społeczności. Na koniec kom.Telenga skierował swoje podziękowania w kierunku współpracowników – policjantów oraz pracowników cywilnych.

Kom. Tadeusz Telenga ma 43 lata, jest żonaty, ma troje dzieci. Pracę w Policją rozpoczął 15 lat temu. Od początku związany był z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. W 2013r. objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Od 18 lipca 2017r. kom. Telenga pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie, a w listopadzie minionego roku zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie. Z dniem 17 maja 2018r. kom.Telenga został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie.

Nowy szef braniewskiej jednostki w 2015r. został odznaczony Brązową Odznaką ,,Zasłużony Policjant''. Kom. Telenga jest także honorowym dawcą krwi. Za swoje zasługi w zakresie pożarnictwa otrzymał również brązowy medal od strażaków.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna  
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages