Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

W podziękowaniu za strzeżenie granic

2018-05-25 09:00:00 (ost. akt: 2018-05-23 13:58:02)

POWIAT BRANIEWSKI\\\ Pilnują granic, strzegą przejść granicznych, są obecni na drogach powiatu braniewskiego. 16 maja funkcjonariusze Straży Granicznej obchodzili swoje święto.

Z tej okazji w Placówce Straży Granicznej w Braniewie odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wicestarosta braniewski Artur Mieczaniec i przewodniczący Rady Powiatu Leszek Kłębucki podziękowali strażnikom granicznym za ich pracę i wręczyli im upominki.
— Trudno wyobrazić sobie powiat braniewski bez Straży Granicznej — mówi wicestarosta Artur Mieczaniec. — Formacja ta, utworzona 27 lat temu, na stałe już wpisała się w naszą codzienność. Jej funkcjonariusze nie tylko stoją na straży naszej granicy, ale także pilnują porządku, dbają o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu braniewskiego i czynnie uczestniczą w jego życiu.
Obecność Straży Granicznej jest widoczna także podczas uroczystości czy imprez organizowanych w powiecie.
— Straż Graniczna wspiera nasze działania, współpracując z samorządem, powiatowymi szkołami i innymi instytucjami — mówi Leszek Kłębucki, przewodniczący Rady Powiatu Braniewskiego. — Należy podkreślić, że to jedna z liczniejszych grup zawodowych w powiecie braniewskim, wciąż rozwijająca się, co nas bardzo cieszy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages